Kafejnīca

Kafejnīca / veikals Jāņa tirgū, Siguldā

Esam uzbūruši savu Pasaules elpas oāzi Siguldas centrā- šeit var ceļot pa Pasauli ar ēdiena palīdzību. Šeit uzzināsiet, kas ir karijs un izgaršosiet daudz jaunas garšvielas, bet viss tas ir apvienots ar Latvijas produktiem un pielāgots latviešu garšu kārpiņām. Tas viss “Stirna&avocado” ir izdevies “Jāņa tirgū”.

Steidzīgajiem jau viss ir gatavs “take away” vitrīnā, veikaliņā ir plašs un pārsteidzošs klāsts gatavajai kulinārijai, bet pusdienotāji un mirkļa baudītāji var ļauties garšu ceļojumam un piedzīvojumam te pie mums uz vietas.

Prieks gan mums gan klientiem, ka esam ērti pieejami, bez problēmām var novietot auto, esam atvērti un īpaši padomājuši par ģimenēm ar bērniem.

Ēdieni, kas pie mums noteikti jānogaršo

1! Ajūrvēdas zupa, kas būs kā pamatēdiens, jo tā ir pilna ar dārzeņiem (sviests pupiņām, papriku, šampinjoniem), rīsu nūdelēm un kvinoju. Tā ir pikanta, sildoši asa, jo paši veidojas garšvielu maisījumu un pats no svaiga ingvera un ķiploka.

2! Slim burgers ar mūsu lēcu kotleti- tāds ir tikai pie mums (Siguldā noteikti un šķiet, ka pat Latvijā)! Slim burgers atšķiras ar to, ka tam maizes vietā ir salātlapas, līdz ar to tas ir sulīgs un kraukšķīgs.

3! Āzijas salāti- salāti, kas aizvedīs uz Āziju un varbūt pat atgādinās suši, jo tajos rīsu nūdeles, filēts gurķis, edamama pupiņas ir apvienotas ar mūsu āzijas mērci, kas ir sezama eļļas mērcīte ar svaigu laimu un čili.